Изборник Затворити

SAP ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me „Moneta“ kompanin e specializuar në shërbime financiare, për kryerjen e të gjitha pagesave dhe shërbimeve tjera që i ofrojnë.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *