Menu Mbylle

Lista preliminare: Kandidatët të cilët kanë plotësuar kushtet dhe kriteret për konkursin me nr.prot 02/107 datës 17/01/2024 – Konkursi për Punëtor/e i/e Sigurimit

Njoftim-Lista prelimiare – Puntor i Sigurimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *